فروردین
۱۳۹۸
۳۱

در چند هفته اخیر شاهد کاهش قیمت دلار کانادا بودیم و قیمت دلار کانادا در بازار تهران شاهد کاهش حدود 4 هزار تومانی بود و در کانال 10 هزار ثابت باقی ماند. اما امید تحریمات اخیر آمریکا امکان افزایش قیمت در چند ماه اخیر را دارد. همانطور که در دیگر قسمت های بازار ارز نیز شاهد افزایش چشمگیر بوده است. امید است قیمت دلار کانادا شاهد این افزایش قیمت نباشد.

در این بین، طبق یک گزارش محرمانه وزارت اقتصاد آمریکا که آخر هفته برای ترامپ فرستاده شد، به نظر می رسد مانعی بر سر راه ترامپ برای وضع عوارض 25 درصدی بر واردات خودرو و قطعات خودرو وجود نداشته باشد. این واردات تهدیدی برای امنیت ملی به حساب می آیند.

فروردین
۱۳۹۸
۳۰

در گیری های به وجود آمده میان قطر و برخی کشور های عربی به خصوص عربستان صعودی سبب اخلا و در روند معاملات این کشور شد  و این درگیری ها باعث تغیرات قیمت ریال قطر شد و همچنینی این درگیری ها سبب شدند ارزش قیمت ریال قطر نسبت به دلار و یورو در ماه های اخیر کاهش بیابد .امید است کشور قطر بعد از برگزاری نشست سران عرب بتواند به بازار منطقه بزگشتی موفق داشته باشد.

چهار کشور عربی (عربستان، امارات، بحرین و مصر) از خرداد ماه سال ۱۳۹۶ روابط دیپلماتیک خود با قطر را به بهانه حمایت این کشور از تروریسم قطع کرده و تمامی گذرگاه‌های زمینی، هوایی و دریایی را به روی این کشور بسته‌اند.


فروردین
۱۳۹۸
۳۰

در این مقاله قرار است به تغیرات اقتصادی و وقایع اخیر ترکیه را مورد بررسی قرار بدهیم. از جمله تحریمات اخیر و سفر وزیر امورخارجه کشور محمد جواد ظریف و نشست سران دو کشور. همچنین تغیر و تحولات قیمت لیر ترکیه را بررسی خواهیم کرد و آخرین قیمت لیر ترکیه در کف بازار را مورد بررسی قرار میدهیم.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا: به دنبال وقوع بحران ارزی که به از دست رفتن حدود یک سوم ارزش قیمت لیر ترکیه شد، رشد اقتصادی این کشور در سه ماهه پایانی سال گذشته به منفی سه درصد رسید و تورم در بالاترین سطح ۱۵سال اخیر خود قرار گرفت. به نظر می‌رسد هنوز نیز این کشور با مخاطرات زیادی در خصوص بحران بدهی و بخش بانکی مواجه است.

فروردین
۱۳۹۸
۳۰

در چند هفته اخیر در بازار شاهد تغیرات در قیمت درهم امارات بودیم در حالی این تغیرات قیمت به وحود آمده است که سایر ارزها در حال افزایش قیمت بوده اند. به طور مثال در بازار تهران قیمت دلار هیگونه افتی به خود ندیده است این در حالی است که درهم امارات نیز از این رویه پیروی نمیکند. در این مقاله قرار است به تغیرات اصلی این نوسانات بپردازیم.

اقتصادنیوز : در دومین روز هفته، دلار دومین افزایش متوالی را به ثبت رساند تا به محدوده ۴ هزار و ۹۰ تومان قدم بگذارد. روز یکشنبه، شاخص بازار ارز ۱۴تومان افزایش را تجربه کرد و به بهای ۴ هزار و ۹۳ تومان رسید. این بیشترین رشد روزانه دلار در ۵ روز گذشته بود و موجب شد که این ارز به بالاترین قیمت خود در سال ۹۶ برسد. به گفته فعالان، روز گذشته سیگنال رشد به بازار داخلی از درهم امارات رسید. حواله قیمت درهم امارات در ابتدای روز با قیمت هزار و ۱۱۹ تومان به فروش رفت که۳ تومان بالاتر از روز ابتدایی هفته بود.


فروردین
۱۳۹۸
۲۰

امروز 17 فروردین 98 بازار تهران بعد از شروع هفته کاری خود شاهد افزایش قیمت طلا و سکه بود. سکه و طلا در بازار تهران بر خلاف پیروی از قیمت جهانی طلا که با کاهش نیز روبرو بود در بازار تهران نیز افزایش داشت به طوری که قیمت سکه امامی امروز در بازار  به 4 میلیون 735 هزار تومان رسید و قیمت هر اونس طلا با کاهش 34 سنتی به 1291 دلار و 55 سنت رسید.

به گزارش دنیای اقتصاد، قیمت دلار در صرافی‌ها امروز با کاهش همراه شد و به ۱۳,۱۸۹ (سیزده هزار و یکصد و هشتاد و نه ) تومان رسید. در مقابل سکه بهار آزادی رشد قیمت را تجربه کرد.

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۱/۱۷


فروردین
۱۳۹۸
۱۹

گزارشات سطحی از بازار امروز حاکی از تغیرات محسوس در قیمت طلا و قیمت دلار بود. امروز پس از سپری کردن شیب افزایشی قیمت طلا در بازار تهران امروز هم قیمت طلا در بازار تهران با افزایش مواجه شد. به طوری که قیمت هر گرم طلای 18 عیار به 4366000 تومان رسید. بازار ارز امروز هم نیز دست خوش تغیرات شد و قیمت دلار با افزایش قیمت نیز مواجه شد. همجنین قیمت یورو در بازار امروز نیز افزایش داشت. احتمال تغیرات مجدد در بازار امروز وجود دارد و در صورت استعلام جدید قیمت ها به روز خواهند شد:

 

به گزارش دنیای اقتصاد، قیمت دلار امروز افزایش پیدا کرد و در صرافی‌ها به ۱۳,۴۹۱ (سیزده هزار و چهارصد و نود و یک) تومان رسید و سکه نیز امروز افزایش قیمت را تجربه کرد.

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۱/۱۸

فروردین
۱۳۹۸
۱۰

همانند چند روز اخیر بازار تهران شاهد تغیر و تحولاتی در قیمت طلا و قیمت دلار بود. امروز در بازار ارز قیمت دلار با سپری کردن قیمت افزایشی چند روز اخیر خود امروز نیز با افزایش قیمت به 13 هزار 189 تومان نیز رسید. همچنین قیمت یورو در بازار امروز با افزایش روبرو بود و 15 هزار 195 تومان قیمت گذاری شد. هرچند لبر ترکیه با کاهش قیمت روبرو شد. برای بررسی بیشتر این تغیرات نیر با ما همراه باشید:

 

به گزارش دنیای اقتصاد، قیمت دلار و قیمت یورو و پوند در هشتمین روز از فروردین ماه با افزایش همراه شد و به ترتیب ۱۳,۱۸۹ (سیزده هزار و یکصد و هشتاد و نه) تومان، ۱۵,۱۹۵ (پانزده هزار و یکصد و نود و پنج) تومان و ۱۷,۳۴۲ (هفده هزار و سیصد و چهل و دو) تومان ارزش‌گذاری شدند

قیمت دلار، یورو و پوند امروز ۱۳۹۸/۰۱/۰۸


فروردین
۱۳۹۸
۰۴

امروز در بازار تهران سکه نیز با افزایش قیمت رو به رو بود. به طوری که قیمت سکه بهار آزادی به 4 میلیون 394 هزار تومان رسید. در حال حاضر نیم سکه و ربع سکه هم رشد قیمت داشت.

 

به گزارش دنیای اقتصاد، قیمت سکه بهار آزادی امروز با چهار هزار تومان افزایش به  ۴,۳۹۴,۰۰۰ (چهار میلیون و سیصد و نود و چهار هزار) تومان رسید. همچنین سکه امامی نیز پس از افتی که داشت با افزایش قیمت همراه شد.

قیمت سکه امروز ۱۳۹۷/۱۲/۲۸


اسفند
۱۳۹۷
۲۷

گزارشات سطحی از بازار امروز حاکی از تغیرات محسوس در قیمت طلا و قیمت دلار بود. امروز پس از سپری کردن شیب نزولی  قیمت طلا در بازار تهران امروز هم قیمت طلا در بازار تهران با کاهش مواجه شد. به طوری که قیمت هر گرم طلای 18 عیار به 414700 تومان رسید. بازار ارز امروز هم نیز دست خوش تغیرات شد و قیمت دلار با افزایش قیمت نیز مواجه شد. همچنین قیمت یورو در بازار امروز نیز کاهش داشت. احتمال تغیرات مجدد در بازار امروز وجود دارد و در صورت استعلام جدید قیمت ها به روز خواهند شد:

همزمان با کاهش قیمت دلار در بازار تهران، قیمت طلا ۱۸ عیار و سکه بهار آزادی هم امروز پایین آمد و بازار طلا، سکه و دلار روز آرامی را سپری کرد.

به گزارش دنیای اقتصاد، قیمت دلار در بازار غیررسمی تهران، ۳۰ تومان کاهش یافت و به ۱۳,۰۹۰ (سیزده هزار و نود ) تومان رسید، قیمت طلای ۱۸ عیار هم با ۲۳۱۰ تومان کاهش، ۴۱۴,۷۰۰ (چهارصد و چهارده هزار و هفتصد ) تومان شد و قیمت سکه امامی هم ,۵۴۷,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و چهل و هفت هزار) تومان شد.

 

قیمت طلا، سکه و دلار

اسفند
۱۳۹۷
۲۵

در بازار تهران امروز پنجشنبه مورخ 23 بهمن 97 شاهد رشد تمام قد در قیمت دلار و قیمت یورو بودیم. به طوری که میتوان گقت اکثر قیمت های ارز در بازار امروز شاهد رشد قیمت بود. همچنین طلا در بازار امروز شاهد کاهش قیمت بود و همزمان در بازار جهانی قیمت هر اونس طلا شاهد کاهش قیمت نیز بود. با ما همراه باشید: 

به گزارش دنیای اقتصاد، بر خلاف روزهای گذشته، امروز بازار سکه و دلار افزایش قیمت ها را تجربه کرد اما قیمت طلا در بازار کاهش یافت.

قیمت طلا، سکه و دلارموضوعات
پیوندها
  • در این بلوک محتوایی وجود ندارد.
جدیدترین مطالب
پربازدیدترین مطالب

قیمت طلا، سکه و دلار امروز 1397/12/11| تکان های ب

گزارش امروز حاکی از تغیرات قیمت در هر گرم طلای 18 عیار، قیمت ارز و یورو می باشد. امروز شنبه یازدهم اسفند قیمت دلار شاهد ...
0 0 28 ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۳

قیمت سکه امروز ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ | سکه امامی ارزان شد

سکه بهار آزادی با کاهش ۱.۱ درصد به ۴,۵۴۳,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و چهل و سه هزار) تومان رسید....
0 0 15 ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۲

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ | کاهش نسبی

امروز تهران شاهد تغیرات قیمتی در قیمت سکه و طلای 18 عیار در بازار جهانی بودیم. همجنین کاهش جزئی قیمت ربع سکه و قیمت نیم ...
0 0 13 ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۵

قیمت طلا، سکه و دلار امروز مورخ 26 اسفند 97 | طلای

گزارشات سطحی از بازار امروز حاکی از تغیرات محسوس در قیمت طلا و قیمت دلار بود. امروز پس از سپری کردن شیب نزولی  قیمت...
0 0 13 ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۰

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ | ک

امروز در بازار تهران شاهد کاهش قیمت طلا و قیمت سکه بودیم. همچنین همانند روز گذشته قیمت دلار و قیمت یورو با افت مواجه شدن...
0 0 11 ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۶