گزارشات سطحی از بازار امروز حاکی از تغیرات محسوس در قیمت طلا و قیمت دلار بود. امروز پس از سپری کردن شیب نزولی  قیمت طلا در بازار تهران امروز هم قیمت طلا در بازار تهران با کاهش مواجه شد. به طوری که قیمت هر گرم طلای 18 عیار به 414700 تومان رسید. بازار ارز امروز هم نیز دست خوش تغیرات شد و قیمت دلار با افزایش قیمت نیز مواجه شد. همچنین قیمت یورو در بازار امروز نیز کاهش داشت. احتمال تغیرات مجدد در بازار امروز وجود دارد و در صورت استعلام جدید قیمت ها به روز خواهند شد:

همزمان با کاهش قیمت دلار در بازار تهران، قیمت طلا ۱۸ عیار و سکه بهار آزادی هم امروز پایین آمد و بازار طلا، سکه و دلار روز آرامی را سپری کرد.

به گزارش دنیای اقتصاد، قیمت دلار در بازار غیررسمی تهران، ۳۰ تومان کاهش یافت و به ۱۳,۰۹۰ (سیزده هزار و نود ) تومان رسید، قیمت طلای ۱۸ عیار هم با ۲۳۱۰ تومان کاهش، ۴۱۴,۷۰۰ (چهارصد و چهارده هزار و هفتصد ) تومان شد و قیمت سکه امامی هم ,۵۴۷,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و چهل و هفت هزار) تومان شد.

 

قیمت طلا، سکه و دلارآخرین قیمت دلار امروز در بازار تهران

قیمت دلار در بازار غیررسمی تهران امروز مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، به طوری که دلار در بازار تهران که روز قبل تا ۱۳,۱۲۰ (سیزده هزار و یکصد و بیست ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ مصادف با ۱۷ مارچ ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۲۲ درصدی به ۱۳,۰۹۰ (سیزده هزار و نود ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر دلار در بازار تهران
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۱۳,۰۹۰۳۰۰.۲۲ درصدیامروز
۱۳,۱۲۰۱۵۰۱.۱۴ درصدیروز قبل
۱۳,۲۷۰۲۱۰۱.۵۸ درصدی۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

قیمت دلار صرافی

قیمت دلار در صرافی، امروز به ۱۲,۹۸۸ (دوازده هزار و نهصد و هشتاد و هشت ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۰۲ درصدی داشت. اما آیا امکان پیشنی قیمت دلار ۱۳۹۸ وجود دارد؟

قیمت یورو امروز

قیمت یورو امروز با کاهش ۰.۰۱ درصدی، از ۱۴,۹۰۵ (چهارده هزار و نهصد و پنج ) تومان به ۱۴,۹۰۳ (چهارده هزار و نهصد و سه ) تومان رسید.

آخرین قیمت سایر ارزها

امروز قیمت پوند برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد و به ۱۷,۲۸۲ (هفده هزار و دویست و هشتاد و دو ) تومان رسید. 

قیمت درهم امارات ۳,۵۳۸ (سه هزار و پانصد و سی و هشت ) تومان‌،‌ لیر ترکیه ۲,۳۸۷ (دو هزار و سیصد و هشتاد و هفت ) تومان، دینار عراق ۱۱ (یازده ) تومان، رینگیت مالزی ۳,۱۷۸ (سه هزار و یکصد و هفتاد و هشت ) تومان و لاری گرجستان ۴,۸۳۰ (چهار هزار و هشتصد و سی) تومان شد.

 

قیمت طلا ۱۸ عیار و ۲۴ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، به طوری که هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۴۱۷,۰۱۰ (چهارصد و هفده هزار و ده ) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ مصادف با ۱۷ مارچ ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۵۵ درصدی به ۴۱۴,۷۰۰ (چهارصد و چهارده هزار و هفتصد ) تومان رسید.

قیمت هر گرم طلا ۲۴ عیار هم نسبت به روز قبل ، با ۳۰۸۰ تومان کاهش، ۵۵۳,۴۶۰ (پانصد و پنجاه و سه هزار و چهارصد و شصت ) تومان شد.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۴۱۴,۷۰۰۲,۳۱۰۰.۵۵ درصدیامروز
۴۱۷,۰۱۰۳,۱۷۰۰.۷۶ درصدیروز قبل
۴۲۰,۱۸۰۱,۱۵۰۰.۲۷ درصدی۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

آخرین قیمت سکه بهار آزادی

قیمت سکه بهار آزادی امروز مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، به طوری که سکه بهار آزادی که روز قبل تا ۴,۴۱۷,۰۰۰ (چهار میلیون و چهارصد و هفده هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ مصادف با ۱۷ مارچ ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۵۲ درصدی به ۴,۳۹۴,۰۰۰ (چهار میلیون و سیصد و نود و چهار هزار) تومان رسید و قیمت سکه امامی هم امروز با کاهش ۱.۲۳ درصدی، از ۴,۶۰۳,۰۰۰ (چهار میلیون و ششصد و سه هزار) تومان به ۴,۵۴۷,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و چهل و هفت هزار) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه بهار آزادی
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۴,۳۹۴,۰۰۰۲۳,۰۰۰۰.۵۲ درصدیامروز
۴,۴۱۷,۰۰۰۳۰,۰۰۰۰.۶۷ درصدیروز قبل
۴,۴۴۷,۰۰۰۵۰,۰۰۰۱.۱۲ درصدی۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند
جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه امامی
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۴,۵۴۷,۰۰۰۵۶,۰۰۰۱.۲۳ درصدیامروز
۴,۶۰۳,۰۰۰۳۴,۰۰۰۰.۷۳ درصدیروز قبل
۴,۶۳۷,۰۰۰۱۵,۰۰۰۰.۳۲ درصدی۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

قیمت نیم سکه و ربع سکه

قیمت امروز نیم سکه برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، به طوری که نیم سکه که ۳ روز پیش تا ۲,۵۴۹,۰۰۰ (دو میلیون و پانصد و چهل و نه هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ مصادف با ۱۷ مارچ ۲۰۱۹ - با کاهش ۳.۲۴ درصدی به ۲,۴۶۹,۰۰۰ (دو میلیون و چهارصد و شصت و نه هزار) تومان رسید.

قیمت ربع سکه هم نسبت به روز قبل، با ۵۰۰۰۰ تومان کاهش، ۱,۵۷۷,۰۰۰ (یک میلیون و پانصد و هفتاد و هفت هزار) تومان شد.

آخرین قیمت سکه گرمی

قیمت هر سکه گرمی امروز با کاهش ۱.۱۹ درصدی، از ۸۴۸,۰۰۰ (هشتصد و چهل و هشت هزار) تومان به ۸۳۸,۰۰۰ (هشتصد و سی و هشت هزار) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا امروز

در بازار امروز قیمت هر مثقال طلا نسبت به روز قبل ، با ۷۰۰۰ تومان کاهش، ۱,۷۹۸,۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد و نود و هشت هزار) تومان شد.موضوعات
پیوندها
  • در این بلوک محتوایی وجود ندارد.
جدیدترین مطالب
پربازدیدترین مطالب

قیمت طلا، سکه و دلار امروز 1397/12/11| تکان های ب

گزارش امروز حاکی از تغیرات قیمت در هر گرم طلای 18 عیار، قیمت ارز و یورو می باشد. امروز شنبه یازدهم اسفند قیمت دلار شاهد ...
0 0 29 ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۳

قیمت سکه امروز ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ | سکه امامی ارزان شد

سکه بهار آزادی با کاهش ۱.۱ درصد به ۴,۵۴۳,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و چهل و سه هزار) تومان رسید....
0 0 16 ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۲

قیمت طلا، سکه و دلار امروز مورخ 26 اسفند 97 | طلای

گزارشات سطحی از بازار امروز حاکی از تغیرات محسوس در قیمت طلا و قیمت دلار بود. امروز پس از سپری کردن شیب نزولی  قیمت...
0 0 14 ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۰

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ | کاهش نسبی

امروز تهران شاهد تغیرات قیمتی در قیمت سکه و طلای 18 عیار در بازار جهانی بودیم. همجنین کاهش جزئی قیمت ربع سکه و قیمت نیم ...
0 0 13 ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۵

قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ | ک

امروز در بازار تهران شاهد کاهش قیمت طلا و قیمت سکه بودیم. همچنین همانند روز گذشته قیمت دلار و قیمت یورو با افت مواجه شدن...
0 0 11 ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۶